CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8'' OEM BMW SERIES 1 (E81-82-87-88) 2004-2013 A/C
Back to products
CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8'' OEM BMW SERIES 3 (E90-91-92-93) 2005-2012
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8” OEM BMW SERIES 1 (E81-82-87-88) 2004-2013 KLIMA
*ΠΡΟΣΟΧΗ: Το ύψος του ταμπλό να είναι 21cm.
  Λειτουργικό
Android 14
  Οθόνη
11.8inch – 2000*1200p HD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
UIS 8581A (8 Core CortexTM A55, 1.6Ghz)
  Ram
2GB
  Rom
32GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)