CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8'' OEM BMW SERIES 3 (E46) 1998-2005
Back to products
CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8'' OEM BMW X3 (E83) 2003-2010
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8” OEM BMW SERIES 5 (E39) 1997-2005 | X5 (E53) 1999-2006
  Λειτουργικό
Android 14
  Οθόνη
11.8inch – 2000*1200p HD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
UIS 8581A (8 Core CortexTM A55, 1.6Ghz)
  Ram
2GB
  Rom
32GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)