CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8'' OEM MERCEDES C (W203) 1999-2004
Back to products
CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8'' OEM OPEL ASTRA H 2004-2010
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CM208118-13 KNOB TABLET 11.8” OEM FORD FOCUS 2005-2012 CLIMA
11.8INCH 1200p HD RESOLUTION TABLET TOUCHSCREEN
CPU 8 CORE
RAM 2GB + 32GB ROM
ANDROID 14
*ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ TABLET 17,7 x 26 cm
  Λειτουργικό
Android 14
  Οθόνη
11.8inch – 2000*1200p HD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
UIS 8581A (8 Core CortexTM A55, 1.6Ghz)
  Ram
2GB
  Rom
32GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)