CARMEDIA CM81036-13 PLUS TABLET 10.36'' OEM CITROEN C4-DS4 2011-2018
Back to products
CARMEDIA CM81036-13 PLUS TABLET 10.36'' OEM BMW X1 (E84) 2009-2015
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CM81036-13 PLUS TABLET 10.36” OEM CITROEN BERLINGO | OPEL COMBO | PEUGEOT PARTNER | TOYOTA PROACE 2018+
10.36INCH 2K QUAD HD DISPLAY CPU 8 CORE RAM 8GB + 128GB ROM ANDROID 13
  Λειτουργικό
Android 13
  Οθόνη
10.36inch – 2000*1200 QHD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core 2GHZ (2 core ARM Cortex A75, 6 core ARM Cortex A55 )
  Ram
8GB
  Rom
128GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)