CARMEDIA CM81036-13 PLUS TABLET 10.36'' OEM NISSAN XTRAIL 2014+ | QASHQAI 2014-2021 V2
Back to products
CARMEDIA CM8095-13 PLUS TABLET 9.5'' OEM MITSUBISHI OUTLANDER 2001-2005 A/C
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CM81036-13 PLUS TABLET 10.36” OEM MITSUBISHI OUTLANDER 2001-2005 CLIMA
10.36INCH 2K QUAD HD DISPLAY CPU 8 CORE RAM 8GB + 128GB ROM ANDROID 15
Αναλυτική Περιγραφή
 width=
 width=  Λειτουργικό
Android 15
10.36inch – 2000*1200 QHD IPS 2.5D Touch Screen
Qualcomm Snapdragon 662 8-Core (4x Kryo-A73@2.02Ghz + 4x Cortex-A53@1.80Ghz)
 width=  Ram
8GB
 width=  Rom
128GB
4x50W
 width=  Car Play
Ναι | Ασύρματα
 width=  Android Auto
Ναι | Ασύρματα
 width=  4G
Ναι (Single Sim)
 width=  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz+5Ghz, 802.11 b/g/n)