CARMEDIA CMDU121036-13 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM FORD MONDEO 2011-2013 CLIMA
Back to products
CARMEDIA CMDU121036-13 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM HONDA CIVIC 4D 2006-2012
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CMDU121036-13 PRO PLUS TABLET 10.36″ OEM HONDA ACCORD 2003-2007
Εξαντλημένο
10.36INCH 2K QUAD HD DISPLAY
CPU 8 CORE
RAM 12GB + 512GB ROM
ANDROID 13
Εξαντλημένο
  Λειτουργικό
Android 13
  Οθόνη
10inch – 2000*1200 QHD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core CPU A7870 @ 2.7 Ghz
  Ram
12GB
  Rom
512GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)