CARMEDIA CMDU41036-4 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM HONDA CIVIC 4D 2006-2012
Back to products
CARMEDIA CMDU41036-4 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM HONDA CRV 2017+
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CMDU41036-4 PRO PLUS TABLET 10.36″ OEM HONDA CRV 2013-2017
10.36INCH TABLET TOUCHSCREEN
CPU 8 CORE
RAM 4GB + 64GB ROM
ANDROID 10
  Λειτουργικό
Android 10
  Οθόνη
10.36inch – 1280*720 HD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core UIS 8581A
  Ram
4GB
  Rom
64GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)