CARMEDIA CMDU8013-13 PRO PLUS TABLET 13'' OEM HONDA HRV 2021+
Back to products
CARMEDIA CMDU8013-13 PRO PLUS TABLET 13'' OEM HONDA JAZZ 2002-2008 CLIMA
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CMDU8013-13 PRO PLUS TABLET 13” OEM HONDA JAZZ 2002-2008 A/C
13INCH 1200p RESOLUTION DISPLAY
CPU 8 CORE
RAM 8GB + 128GB ROM
ANDROID 13
*ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ TABLET 19 x 30 cm
  Λειτουργικό
Android 13
  Οθόνη
13inch – 1920*1200 QHD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core UIS 7870
  Ram
8GB
  Rom
128GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)