CARMEDIA CMDU81036-13 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM FIAT 500L 2012+
Back to products
CARMEDIA CMDU81036-13 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM VW TOURAN 2016+
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CMDU81036-13 PRO PLUS TABLET 10.36″ OEM FORD FIESTA 2018+
Εξαντλημένο
10.36INCH 2K QUAD HD DISPLAY CPU 8 CORE RAM 8GB + 128GB ROM ANDROID 12
*Έλεγχος συμβατότητας με την εργοστασιακή μονάδα
Εξαντλημένο
  Λειτουργικό
Android 12
  Οθόνη
10inch – 1280*720 QLED IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core 2GHZ (2 core ARM Cortex A75, 6 core ARM Cortex A55 )
  Ram
8GB
  Rom
128GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)