CARMEDIA CMDU81036-13 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM NISSAN XTRAIL 2014+
Back to products
CARMEDIA CMDU81036-13 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM NISSAN SUNNY-ALMERA 2015-2016
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CMDU81036-13 PRO PLUS TABLET 10.36″ OEM NISSAN XTRAIL 2007-2013
10.36INCH 2K QUAD HD DISPLAY
CPU 8 CORE
RAM 8GB + 128GB ROM
ANDROID 12
  Λειτουργικό
Android 12
  Οθόνη
10inch – 1280*720 QLED IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core 2GHZ (2 core ARM Cortex A75, 6 core ARM Cortex A55 )
  Ram
8GB
  Rom
128GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)