CARMEDIA CMDU81036-6 PRO PLUS TABLET 10.36'' OEM JEEP COMPASS 2021-2023
Back to products
CARMEDIA CMDU81036-6 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM CITROEN C4-DS4 2011-2018
Fast delivery within 72 Hours
10.36INCH 2K QUAD HD DISPLAY
CPU 8 CORE
RAM 8GB + 128GB ROM
ANDROID 10
  Λειτουργικό
Android 10
  Οθόνη
10.36inch – 2000*1200 QHD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core UIS 7862S
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)