CARMEDIA CMDU81036-6 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM NISSAN XTRAIL 2007-2013
Back to products
CARMEDIA CMDU81036-6 PRO PLUS TABLET 10.36" OEM CITROEN C1 | PEUGEOT 108 | TOYOTA AYGO 2014 +
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CMDU81036-6 PRO PLUS TABLET 10.36″ OEM NISSAN XTRAIL 2014+
10.36INCH 2K QUAD HD DISPLAY CPU 8 CORE RAM 8GB + 128GB ROM ANDROID 10
*Για τα μοντέλα με κάμερα 360 μοιρών, χρειάζεται ειδική καλωδίωση με κόστος 49 ευρώ.
  Λειτουργικό
Android 10
  Οθόνη
10.36inch – 2000*1200 QHD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core UIS 7862S
  Ram
8GB
  Rom
128GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)