CARMEDIA CMDU8115-6 PRO PLUS TABLET 11.5'' OEM FORD TRANSIT CUSTOM | TOURNEO CUSTOM 2019+ V2
Back to products
CARMEDIA CMDU8115-6 PRO PLUS TABLET 11.5'' OEM CITROEN C3 2010-2015 BLACK
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CMDU8115-6 PRO PLUS TABLET 11.5” OEM ALFA ROMEO MITO 2008+
  Λειτουργικό
Android 10
  Οθόνη
11.5inch – 2000*1200 QHD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core UIS 7862S
  Ram
8GB
  Rom
128GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)