CARMEDIA CMDU8115-6 PRO PLUS TABLET 11.5'' OEM MAZDA 6 2021+
Back to products
CARMEDIA CMDU8115-6 PRO PLUS TABLET 11.5'' OEM MAZDA 6 2008-2012
Fast delivery within 72 Hours
CARMEDIA CMDU8115-6 PRO PLUS TABLET 11.5” OEM MAZDA 6 2012-2017
11.5INCH 2K QUAD HD DISPLAY
CPU 8 CORE
RAM 8GB + 128GB ROM
ANDROID 10
*ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ TABLET 16,8 x 26 cm
  Λειτουργικό
Android 10
  Οθόνη
11.5inch – 2000*1200 QHD IPS 2.5D Touch Screen
 Επεξεργαστής
8-Core UIS 7862S
  Ram
8GB
  Rom
128GB
  Ισχύς
4x50W
  Wi-Fi
Ναι (Dual band 2.4GHz, 802.11 b/g/n Support 5G WIFI)